(18) 20 80 149; 606 201 518

Korzystali Państwo z naszych usług?
Proszę o wystawienie opinii na adres e-mail: biuro@stolbud-tischler.com
Po otrzymaniu opinii administrator zamieści je na naszej stronie poniżej.

Strona istnieje od stycznia 2011r.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1)Drzwi, meble, podłogi, wykończenie wnętrz w Niepołomicach:

Firma Stolbud Tischler w ostatnim czasie wykonywała dla nas drzwi, meble kuchenne oraz opaski drewniane. Współpraca z takim fachowcami to przyjemność. Nie chodzi tylko o rzetelność i solidność wykonania ale przede wszystkim o fakt że efekty wizualne zleconych prac przerosły nasze oczekiwania. Drzwi są jeszcze ładniejsze niż się spodziewaliśmy, meble kuchenne podobnie. Warto podkreślić fakt że Pan Stanisław - właściciel firmy - potrafi doradzić dzięki czemu unika się wielu błędów. Polecam wszystkim a zwłaszcza osobom ceniącym niepowtarzalne drewniane wnętrza czy meble.
 

Darek i Kamila, Niepołomice
Data dodania: 12.02.2011
----------------------------------------------------------------------------------------------------

2)Bar plażowy typu "Żywiec Cube" w Kołobrzegu i Władysławowie:

Bardzo dziękuję Firmie F.H.U. STOLBUD-TISCHLER za profesjonalną i terminową produkcją oraz montaż Zabudowy Barowej typu „Żywiec Cube” w dwóch wskazanych lokalizacjach nadmorskich w terminie 04-21 czerwca 2010 roku. Zlecone przez nas prace wykonane zostały bardzo sprawnie i w sposób jaki daje nam pełną nadzieję na kontynuowanie współpracy w kolejnych zleceniach.

 

Rzetelność kierownictwa Firmy oraz dobrany zespół pozwolił nam skrócić czas realizacji zlecenia o 20% zakładanego czasu przy jednoczesnym wykorzystaniu bazowych materiałów przyjętych do produkcji na poziomie 89% planu produkcyjnego. Tak przyjęta innowacyjność i rzetelność w wykonaniu powierzonych prac pozwoliła nam jako Firmie na zbudowanie konkurencyjnej oferty w stosunku do naszego Klienta przy jednoczesnej realizacji zlecenia w wymaganej w kontrakcie jakości wykonanych prac.

Raz jeszcze dziękuje za współpracę i jednocześnie zapraszam do realizacji Projektu w sezonie 2011.

 

Z poważaniem

Jacek Kiziński

Dyrektor Zarządzający

Horeca Strategies Sp. z o.o.
Data dodania: 21.02.2011
----------------------------------------------------------------------------------------------------

3)Remont zabytkowej willi "ZACISZE" w Wiśle:

Firma Stolbud-Tischler dokonywała gruntownego remontu zabytkowego, ponad stuletniego  drewnianego domu  w górach. Wymieniany był dach oraz więżba dachowa, drewniane schody wewnętrzne, a także zewnętrzne, drewniany balkon, barierki. Konieczna była wymiana niektórych rzeżbionych belek i rzeżbionych drewnianych elementów a rzeżbienia odtworzone zostały z pietyzmem - była to iście konserwatorska robota. Wymienione zostało uszczelnienie między belkami (warkocze- mszenie). Wiele prac wykonanych było wewnątrz budynku, m.in wymiana podłóg,  drewniana obudowa kominka, wykonane zostały piękne meble w kuchni i nie tylko. Wszystkie prace wykonywane były w pełni  profesjonalnie - sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Ważne jest także to, że właściciel firmy służył nam swoją wiedzą i doświadczeniem, co było dla nas bardzo cenne. Dzięki jego pracy dom odzyskał dawny blask, co bardzo nas cieszy. Niejednokrotnie fotografują go też  turyści - więc chyba naprawdę jest ładny.

E.K. Grabowscy i B.J. Gardawscy
Data dodania: 24.02.2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4) Remont domu drewnianego w Zakopanem.

Firma Stolbud-Tischler wykonała dla mnie szereg prac adaptacyjno -remontowych na terenie mojego domu w Zakopanem. 
Zakres prac i ich charakter wymagały bardzo dobrej współpracy i wiedzy ze strony wykonawcy. 
Z przyjemnością polecam firmę Stolbud-Tischler jako bardzo fachową i terminową. Byłam przyjemnie zaskoczona jak bardzo uwaznie były traktowane nasze uzgodnienia i uwagi oraz jak szybko firma reagowała na zmiany w zakresie prac proponując własne rozwiązania. 

Zofia Wyroba 
Data dodania: 08.02.2011
----------------------------------------------------------------------------------------------------
5) Budowa domu od podstaw w Dzianiszu.

 Firma Stolbud-Tischler wybudowała dla nas od podstaw domek jednorodzinny w Dzianiszu.Dom w stanie zamkniętym został nam przekazany zgodnie z ustaleniami terminowo.bez jakichkolwiek zastrzeżeń z naszej strony.Gdyby ktoś potrzebował dobrego fachowca budowlańca,to polecam Stanisława Kordaczkę,a na pewno się nie zawiedzie.

M . J. Gruszka
Data dodania: 01.03.2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
6) Adaptacja pensjonatu drewnianego w Chochołowie.

 Firma Stolbud Tischler w pensjonacie Cypryda wykonała wszystkie pokoje  wraz z łazienkami, oraz klatkę schodową. Prace były prowadzone od podstaw, polegały na  zgospodarowaniu całego piętra.
 Pokoje zostały wykonane w drzewie, solidnie, szybko i z pomysłem. Pracownicy tej firmy są ludźmi godnymi zaufania. Właściciel, Pan Stanisław Kordaczka często służył nam radą, wręcz  odgadywał nasze potrzeby i wyobrażenia. Współpraca z firmą to przyjemność.  Wciąż korzystamy przy innych pracach remontowych z usług firmy Stolbud Tischler. A Pana Stanisława traktujemy jak prawdziwego przyjaciela, z którego opinią zawsze się liczymy. Bardzo dziękujemy !
 

Wdzięczni klienci Ewa i Jakub Gasik, Chochołów.
Data dodania: 05.03.2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
7) Wykończenia stolarskie domu pod Warszawą.

W 2008 roku firma Stolbud-Tischler wykonała w Warszawie montaż drzwi, schodów i paneli podłogowych w domu jednorodzinnym.
Drzwi wewnętrzne 8 szt. materiał, drewno-jesion
Drzwi zewnętrzne 1 szt. materiał, drewno-jesion
Schody typu zabiegowe w konstrukcji ażurowej, materiał drewno-jesion
Ułożenie paneli podłogowych w trzech pokojach, powierzchnia ok 65 m2
 Montaż firmie zajął 3 dni !!!! Sprawność i dokładność wykonanych prac nie ma sobie równych. W tamtym czasie była to najbardziej słowna i rzetelna firma z jaką miałem przyjemność się spotkać w czasie budowy mojego domu.
 W 2009 roku kolejne zlecenie na wykonanie mebli: dwie komody i stół na 12 osób oraz montaż listw przypodłogowych. Materiał oczywiście drewno.
 Prośbę o wystawienie referencji otrzymałem w marcu 2011r i z przyjemnością to czynię, ponieważ wszystko co zostało wykonane, wygląda i funkcjonuje do dzisiaj bez zastrzeżeń.

Sławomir Izdebski
Data dodania: 20.03.2011
--------------------------------------------------------------------------------------------------
8) Wymiana podwalin i bali pod Zamościem.

Chciałabym się podzielić opinią na temat firmy 'STOLBUD-TISCHLER'. Miałam bardzo poważny problem z domem drewnianym. Na skutek poważnych błędów popełnionych przez niekompetentnych wykonawców. W moim domu pojawił się pod podłogą grzyb domowy. Zajęte zostały podłogi, podwaliny i dolne brusy. Kilka ekip ciesielskich, z którymi prowadziłam rozmowy na temat remontu, nie podjęły się tej pracy, gdyż stwierdzili, że jest to niewykonalne ponieważ dom jest pokryty dachówką ceramiczną i nie da się go podnieść do góry, ze względu na olbrzymi ciężar, spoczywający na dachu. 
Firma 'STOLBUD-TISCHLER' uporała się z tym problemem w ciągu tygodnia. Już pierwszego dnia pracy dom został dźwignięty w górę. Zostały wymienione zakażone podwaliny, brusy, a także odgrzybione za pomocą preparatu grzybobójczego. Prace były prowadzone ze szczególną starannością. Nie uszkodzono nawet sufitu z płyty gipsowo-kartonowej, a także w stanie nienaruszonym pozostała stolarka okienno-drzwiowa. Tempo i jakość pracy oceniam bardzo dobrze. Polecam wszystkim tę firmę.

Pozdrawiam Magda Dubińska. 
Data dodania: 03.04.2012 

© 2010 Stolbud-Tischler